“Zapewniamy kompleksową realizację każdego hurtowego zamówienia produktów luksusowych, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Cenimy każdego klienta, koncentrując się na długotrwałej współpracy”.

 

Witamy w Luxurybrandproducts – sklepie gwarantującym kompleksową realizację każdego hurtowego zamówienia produktów markowych.

 

Jesteśmy międzynarodową grupą dystrybucyjną z siedzibą w Hong Kongu. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w hurtowej sprzedaży luksusowych produktów markowych, takich jak perfumy, kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów oraz do makijażu, zegarki, akcesoria, alkohole i likiery oraz produkty FMCG.

 

Jesteśmy liderami na światowym rynku we wszystkich oferowanych przez nas kategoriach biznesowych. Oferujemy zarówno usługi sprzedaży produktów dostępnych w naszych magazynach, jak i tych sprowadzanych na specjalne zamówienie. Nasi klienci to zarówno duże jak i mniejsze hurtownie oraz klienci indywidualni, pochodzący z krajów wysoko rozwiniętych i rozwijających się. Zapewniamy indywidualną obsługę, aby spełnić wszystkie, zróżnicowane wymagania klientów.

 

Nasz wykwalifikowany zespół pracowników dokłada wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom zadowolenia klienta oraz szybką, kompleksową i profesjonalną obsługę.