“Představujeme jedinečné řešení pro všechny vaše velkoobchodní požadavky ohledně luxusního značkového zboží. Nabízíme konkurenceschopné ceny a profesionální služby. Ceníme si každého zákazníka se záměrem dlouhodobě spolupracovat.”

 

Vítejte na stránkách firmy Luxurybrandproducts- velkoobchodu nabízejícího jedinečné řešení pro vaše požadavky na značkové zboží.

 

Jsme mezinárodní distribuční skupina sídlící v Hong Kongu s více než dvaceti pěti lety zkušeností s velkoobchodním prodejem předních značkových výrobků včetně parfémů, výrobků pro péči o pleť, kosmetiky, výrobků péče o vlasy, náramkových hodinek, módních doplňků a předmětů životního stylu, lihovin a nápojů a rychloobrátkového spotřebního zboží.

 

Máme vedoucí postavení na celosvětovém trhu ve všech oblastech, ve kterých působíme. Nabízíme zboží ze skladu, ale také jej předobjednáváme podle potřeby abychom obsloužili širokou škálu našich zákazníků. Mezi naše zákazníky patří velké i malé velkoobchody a maloobchody v rozvinutých a rozvojových zemích. Jsme schopni nabídnout služby na míru, abychom vyhověli rozdílným potřebám našich zákazníků.

 

Náš profesionální a kvalifikovaný tým oddaných odborníků je zárukou nejvyšší míry spokojenosti zákazníků, rychlé odezvy a nejlepších služeb.